gallery/3med

Асоціація "Міжнародна

Асоціація Екологічної Медицини"

Наші відділення

та обладнання

У нашому арсеналі найсучасніше високотехнологічне діагностичне обладнання.
Дослідження проводяться на базі власної діагностичної лабораторії.
Консультації та діагностика проводяться тільки відповідно до міжнародних рекомендацій,

стандартами діагностики та лікування міністерства охорони здоров'я України.

Наше обладнання

м. Київ, вул. Оболонська, 29

м. Київ, вул. О. Гончара, 37А

gallery/note
gallery/note
gallery/find
gallery/find

Цифровий мамограф IMS Giotto Image 3DL - це найбільш технологічний мамограф за рахунок селенового детектора третього покоління 24х30 см.

Мамограф, на якому можна виконувати мамографію і біопсію на столі з апертурою під молочну залозу.

Цифровий мамограф IMS Giotto Image 3DL - це найсучасніше рішення для всього циклу діагностики захворювань молочної залози.

gallery/samsung
gallery/esaote
gallery/mylab7

IMS Giotto

Image 3DL

­

gallery/hyper

My Ray

Hyperion X5

­

MyLab Six

Esaote

­

MyLab Seven

Esaote

­

Samsung Medison

SonoAce R3

­

My Ray Hyperion X5 - це розширена, швидка і проста система отримання цифрових зображень з мінімальною дозою опромінення пацієнта і максимально високою якістю отриманих зображень.

Інноваційна технологія і автоматика поєднуються в My Ray Hyperion X5, для того, щоб створювати досконалі панорамні зображення.

MyLab ™ Six Esaote - розроблена виключно для використання в цілях ультразвукової візуалізації і відноситься до систем преміум-класу.

MyLab ™ Six Esaote - стаціонарна ультразвукова система c високою ергономічністю, низьким рівнем шуму і екологічно чистими рішеннями.

MyLab ™ Six Esaote - комплексна стаціонарна ультразвукова система, яка має широке коло застосувань, від дослідження серцево-судинної системи до загальної візуалізації та здоров'я жінок.

Компанія Esaote представляє ультразвуковий апарат нового покоління MyLab ™ Seven Esaote з підвищеною продуктивністю, розширеною функціональністю і низкою технічних інновацій.

MyLab ™ Seven Esaote комплектується широким спектром ультразвукових датчиків останнього покоління серії iQ.

gallery/giotto1

SonoAce R3 - портативний ультразвуковий апарат компанії Samsung Medison з високою якістю зображення, кольоровим доплером, сучасними технологіями і діагностичними можливостями для використання в будь-якій області медицини.

SonoAce R3 має малу вагу, два вбудованих порта для підключення датчиків, РК монітор - 15 ", розширений динамічний діапазон, автоматичну оптимізацію зображення та 3 USB порта.

gallery/obolon29
gallery/gonch37