Гастроентерологія

Гастроентерологія - галузь медицини, що вивчає анатомію та фізіологію шлунково-кишкового тракту (ШКТ), патологічні стани, принципи діагностики та лікування його захворювань. Темпи сучасного життя позбавляють багатьох людей можливості дотримуватися розпорядку дня. Скорочується час відпочинку і сну, немає часу на повноцінні сніданки й обіди, все частіше доводиться їсти «на ходу». Такий спосіб життя позначається на здоров'ї людини, і особливо — на роботі шлунково-кишкового тракту.

З їжею ми отримуємо необхідні для життя речовини: білки, вуглеводи, жири, макро- та мікроелементи, вітаміни, але їжа повинна засвоюватися організмом. Саме цю функцію - переробку продуктів, що надходять до організму, всмоктування всього «потрібного» і виведення всього «непотрібного» виконує ШКТ. Крім того, шлунково-кишковий тракт на 80% забезпечує імунний захист організму. Тому нормальне функціонування всіх відділів травної системи забезпечує нас не тільки поживними речовинами, а й стійкістю до чужорідних агентів.

Багато людей ігнорують тривожні прояви патології шлунково-кишкового тракту, що є невірним рішенням. Краще звернутися до гастроентеролога.

Діагностичному центрі 3 меD працюють досвідчені лікарі, які допоможуть вам впоратися з вашою проблемою і позбутися від неприємних відчуттів, які пов'язані з розладами шлунково-кишкового тракту.

Захворювання, які ми лікуємо:

Які клінічні прояви свідчать про порушення функції шлунково-кишкового тракту:

Зв'яжіться з нами або задайте питання

Подзвоніть зараз

044 234-77-55

Поставити питання

Написати

Залиште заявку

Ви успішно підписались

Відкуг відправлений

Попередній запис

Замовити послугу

*заповніть обов'язково

Та ви ж робот!

Відділ контроля якості

керівник відділу контроля якості
  • Повідомлення:

*заповніть обов'язково

Та ви ж робот!

Повідомлення відправлено

Политика конфиденциальности

Повідомлення відправлено

Надіслати повідомлення

Ви відправляєте повідовмлення до відділу "".

*заповніть обов'язково

Та ви ж робот!

Повідомлення відправлено

Надіслати повідомлення

*заповніть обов'язково

Та ви ж робот!

Повідомлення відправлено