Кардиологія

Захворювання серцево-судинної системи на теперішній час є найбільш поширеними та небезпечними патологіями, особливо серед дорослого населення. Проблеми з серцево-судинною системою раніше зустрічалися переважно у людей похилого віку, але за останні роки захворювання різко «помолодшали». Перше місце по розповсюдженості займає артеріальна гіпертензія (~ 40 %), яку поряд з ішемічною хворобою серця вважають головною причиною розвитку серцевої недостатності. Смертність внаслідок серцево-судинної патології в Україні становить більше 60 %.

Кардіологія - галузь медицини, яка вивчає серцево-судинну систему людини. Незважаючи на величезну значущість цих органів і системи, їх вивчення ще далеко не завершено і найбільші відкриття в кардіології ще попереду.

Наші успіхи в допомозі пацієнтам з хворобами серцево-судинної системи забезпечені єдино правильним, прийнятим у всьому світі стандартом - мультидисциплінарним підходом до проблем судинних патологій.

В такій складній ситуації робота лікаря-кардіолога спрямована, в першу чергу, на виявлення факторів ризику та подолання чинників розвитку захворювань серцево-судинної системи. Першочергове значення також надається своєчасній діагностиці патологічних змін серця на основі об'єктивних критеріїв.

Саме такий підхід відповідає кращим світовим стандартам, дозволяє провести індивідуальний аналіз факторів ризику, обґрунтувати профілактичні і лікувальні рекомендації.

Сучасне діагностичне обладнання кабінету (ультразвукова діагностична система My Lab Seven, Esaote, Італія, електрокардіограф ECG100L, Сardioline, Італія) дає можливість лікарю-кардіологу проводити необхідний комплекс досліджень безпосередньо протягом консультативного прийому, що також є зручним для пацієнта.

Найбільш часто лікарі стикаються з такими проявами серцевої хвороби:

З якими скаргами необхідна консультація кардіолога:

У нашому Діагностичному центрі встановлене новітнє діагностичне обладнання, яке у поєднанні з професіоналізмом лікарів-кардіологів  і їх багаторічним досвідом допомагає не тільки вирішувати проблеми, а й запобігає їх появі.

Зв'яжіться з нами або задайте питання

Подзвоніть зараз

044 234-77-55

Поставити питання

Написати

Залиште заявку

Ви успішно підписались

Відкуг відправлений

Попередній запис

Замовити послугу

*заповніть обов'язково

Та ви ж робот!

Відділ контроля якості

керівник відділу контроля якості
  • Повідомлення:

*заповніть обов'язково

Та ви ж робот!

Повідомлення відправлено

Политика конфиденциальности

Повідомлення відправлено

Надіслати повідомлення

Ви відправляєте повідовмлення до відділу "".

*заповніть обов'язково

Та ви ж робот!

Повідомлення відправлено

Надіслати повідомлення

*заповніть обов'язково

Та ви ж робот!

Повідомлення відправлено