Неврологія

Нервова система являє собою складну  систему, яка регулює і координує діяльність всього організму і складається з центральної нервової системи (головний і спинний мозок) і периферичної нервової системи.

Неврологія – це галузь медицини, яка займається діагностикою, лікуванням та профілактикою дуже великої групи захворювань центральної та периферійної нервової системи. Частота і широта проявів патологій нервової системи настільки велика, що  неврологію можна вважатим міждисциплінарним напрямом. Невропатологи дуже часто приходять на допомогу фахівцям інших профілів.

Причини захворювань нервової системи можуть бути вродженими та дуже великим є вплив на стан центральної нервової системи зовнішніх факторів - негативні емоції і хронічна втома, хронічні стреси на роботі і вдома, відсутність режиму, високий темп життя, деякі види професійної діяльності, тривалі контакти з гаджетами, шкідливі звички, гіподинамія, нервове перенапруження ‒ постійні супутники сучасної людини. Все це послаблює організм, пригнічує імунну систему і є причиною виникнення величезної кількості захворювань. З віком ймовірність таких захворювань посилюється, тому і дбати про себе потрібно сильніше.

Лікарі-невропатологи Діагностичного центру 3 меD мають великий досвід в проведенні діагностики та лікування захворювань центральної і периферичної нервової системи.

Найпоширеніші захворювання, які лікують лікарі невропатологи:

Із якими симптомами звертаються до лікаря-невропатолога:

Лікарі-невропатологи Діагностичного центру 3 меD допоможуть виявити причину захворювання  і провести повноцінне лікування, для відновлення нормального функціонування організму.

Зв'яжіться з нами або задайте питання

Подзвоніть зараз

044 234-77-55

Поставити питання

Написати

Залиште заявку

Ви успішно підписались

Відкуг відправлений

Попередній запис

Замовити послугу

*заповніть обов'язково

Та ви ж робот!

Відділ контроля якості

керівник відділу контроля якості
  • Повідомлення:

*заповніть обов'язково

Та ви ж робот!

Повідомлення відправлено

Политика конфиденциальности

Повідомлення відправлено

Надіслати повідомлення

Ви відправляєте повідовмлення до відділу "".

*заповніть обов'язково

Та ви ж робот!

Повідомлення відправлено

Надіслати повідомлення

*заповніть обов'язково

Та ви ж робот!

Повідомлення відправлено