Онкологія (Мамологія)

Кожна жінка повинна регулярно відвідувати онколога (мамолога), адже саме своєчасний профілактичний огляд може запобігти негативним наслідкам у майбутньому. На здоров'я молочної залози дуже сильно впливає навколишнє середовище, погана екологія й активний ритм сучасного життя. Але проблема ще полягає в тому, що далеко не завжди рак дає про себе знати. На ранніх стадіях він може розвиватися абсолютно безсимптомно і не створювати ніякого дискомфорту. І в цьому випадку дізнатися про захворювання можна лише за допомогою регулярних планових оглядів.

Мамологія та онкологія нерозривно пов'язані. А все тому, що останнім часом випадки виявлення онкологічних захворювань молочної залози істотно зросли. І тепер рак молочної залози займає провідну позицію не тільки серед інших різновидів онкології, але й інших захворювань грудей.

Мамологія - це наука, що вивчає діагностику, лікування і профілактику різних захворювань молочних залоз, а також фактори ризику, що призводять до даних патологій.

Для успішного лікування молочних залоз дуже важлива своєчасна діагностика. Перший раз прийти на прийом до мамолога фахівці рекомендують у 20 років. Функції молочної залози прямо пов'язані з роботою органів малого таза, щитовидної залози і печінки. Тому, для виявлення розвитку патології на ранніх стадіях важливо проводити комплексне обстеження організму. Візити до мамолога повинні відбуватися:

На консультації проводиться очний огляд, пальпація молочних залоз, і якщо виявляється неоднорідна структура тканини, виділення, призначається УЗД молочних залоз або мамографія. УЗД молочних залоз  допомагає не тільки виявити патологічне утворення, але також визначити його локалізацію, розміри і структуру. Даний метод дослідження найбільш ефективний при діагностиці молочних залоз у віці до 30 років. У більш старшому віці мамолог призначає мамографію, з 40 до 50 років - 1 раз на 2 роки, після 50 років - щорічно. Мамографія - рентгенологічне обстеження, яке входить до компетенції лікаря-рентгенолога.

Коли потрібно звернутись до мамолога?

Мамологи Діагностичного центру 3 меD лікують:

Прості регулярні відвідування мамолога допоможуть стежити за станом свого здоров'я і бути впевненою в тому, що в організмі не відбувається непотрібних процесів. В Діагностичному центрі 3 меD є новітнє обладнання для УЗД-діагностики та мамографії і досвідчені фахівці онкологи (мамологи).

Жінки, бережіть свої груди та дбайте про них!

Зв'яжіться з нами або задайте питання

Подзвоніть зараз

044 234-77-55

Поставити питання

Написати

Залиште заявку

Ви успішно підписались

Відкуг відправлений

Попередній запис

Замовити послугу

*заповніть обов'язково

Та ви ж робот!

Відділ контроля якості

керівник відділу контроля якості
  • Повідомлення:

*заповніть обов'язково

Та ви ж робот!

Повідомлення відправлено

Политика конфиденциальности

Повідомлення відправлено

Надіслати повідомлення

Ви відправляєте повідовмлення до відділу "".

*заповніть обов'язково

Та ви ж робот!

Повідомлення відправлено

Надіслати повідомлення

*заповніть обов'язково

Та ви ж робот!

Повідомлення відправлено