Залишити відгук

Та ви ж робот!

Надіслати відгук

Відгуки клієнтів

Юрій

15.11.2022

Нещодавно робив УЗД серця на Оболонській, 29 у лікаря Рибак О. В. Був приємно вражений професіоналізмом та уважністю лікаря. Після обстеження розяснила результати, саме обстеження проводилось ретельно, а не для галочки. До того ж мені робив УЗД серця лікар-кардіолог. Одразу помітна кваліфікованість лікарів та персоналу.

Олексій

30.08.2022

Вони молодці. Дуже привітна ресепція, дослухаються до побажань. Робив УЗД двох систем. Лікарка була вкрай уважна, по декілька разів передивлялася все. Роз‘яснювала доступно. Відчувалася шо НЕ на «відчепись». І ціни порівняно хороші. Тим паче як для Подолу.

Олег

18.01.2022

Вже не вперше проходив обстеження в Діагностичному центрі 3MED на вул.Оболонській, 29. Якісне сучасне обладнання, фахівці високого класу, привітний перонал. Особливу подяку хочу висловити лікарю Бляхер Анні Петрівні за професіоналізм, турботливе ставлення, розяснення результатів обстеження. Це молодий кваліфікований спеціаліст, який знає і любить свю справу! ще раз велика подяка!

Иван

13.12.2021

Хочу оставить положительный отзыв Бляхер Анна Петровна Человек на своем месте. Видно сразу, что любит то чем занимается! Все конкретно без лишних слов Больше бы нам Всем таких квалифицированных специалистов которые любят свою работу)

Наталія

06.12.2021

Дуже задоволена відвідуванням медичногу центру за фаховий підхід до пацієнтів.Вразив професіоналізм Бляхер А.,Мажар З,Чудовий медичний центр.Дякую)Раджу при необхідності звертатись до центру.

Наталья Салтанова

06.12.2021

Дуже дякую Анні Петрівні за професіоналізм.Це лікар з великої букви.Чітко і зрозуміло відповіла на всі запитання.

Светлана

30.09.2021

Делала впервые маммографию. Отличный мед. центр. Недалеко от метро. Очень вежливый регистратор. Отдельное спасибо врачу Кочеткову Г.Г. - все профессионально и тактично.

Ольга

22.09.2021

Дуже задоволена роботою Бляхер А.П. Приємний лікар, дуже ввічлива та уважна, професіонал своєї справи. Відповіла на всі запитання. Дякую за якісно надані послуги.

Наталія

30.07.2021

Прийшла на обстеження в медцентр 3 МЕD на вул.Гончара, 37а, випадково - близько до місця проживання. Була вражена: високий професіоналізм, небайдуже ставлення до пацієнта перевершили мої сподівання. Щиро дякую Любові Сергіївні, усім працівникам відділення за їх роботу. Якщо у кого виникне потреба у відповідних обстеженнях, рекомендую 3МЕD. Не пожалкуєте. Бажаю усім доброго здоровя!

Наталія

30.07.2021

Лікар кардіолог високого класу !!! Під час обстеження постійно контактує з пацієнтом, пояснює, надає необхідні рекомендації. Надзвичайно тактовна і доброзичлива при спілкуванні. Рекомендую всім, хто має потребу і шукає гарного фахівця.

Ви успішно підписались

Відкуг відправлений

Попередній запис

Замовити послугу

*заповніть обов'язково

Та ви ж робот!

Відділ контроля якості

керівник відділу контроля якості
  • Повідомлення:

*заповніть обов'язково

Та ви ж робот!

Повідомлення відправлено

Политика конфиденциальности

Повідомлення відправлено

Надіслати повідомлення

Ви відправляєте повідовмлення до відділу "".

*заповніть обов'язково

Та ви ж робот!

Повідомлення відправлено

Надіслати повідомлення

*заповніть обов'язково

Та ви ж робот!

Повідомлення відправлено