оставить отзыв

Та ви ж робот!

Отправить отзыв

Отзывы пациентов

Светлана

30.09.2021

Делала впервые маммографию. Отличный мед. центр. Недалеко от метро. Очень вежливый регистратор. Отдельное спасибо врачу Кочеткову Г.Г. - все профессионально и тактично.

Ольга

22.09.2021

Дуже задоволена роботою Бляхер А.П. Приємний лікар, дуже ввічлива та уважна, професіонал своєї справи. Відповіла на всі запитання. Дякую за якісно надані послуги.

Наталія

30.07.2021

Прийшла на обстеження в медцентр 3 МЕD на вул.Гончара, 37а, випадково - близько до місця проживання. Була вражена: високий професіоналізм, небайдуже ставлення до пацієнта перевершили мої сподівання. Щиро дякую Любові Сергіївні, усім працівникам відділення за їх роботу. Якщо у кого виникне потреба у відповідних обстеженнях, рекомендую 3МЕD. Не пожалкуєте. Бажаю усім доброго здоровя!

Наталія

30.07.2021

Лікар кардіолог високого класу !!! Під час обстеження постійно контактує з пацієнтом, пояснює, надає необхідні рекомендації. Надзвичайно тактовна і доброзичлива при спілкуванні. Рекомендую всім, хто має потребу і шукає гарного фахівця.

Стрілець Оксана

16.06.2021

Від імені працівників гімназіі №19 хочу подякувати всьому персоналу центру за чудову роботу, високий рівень обслуговування та професіоналізм лікарів. Поєднання висококваліфікованості та людяності, чуйного ставлення до кожного пацієнта- це головні принципи, яких дотримується вся команда «3 Мед» Дякуємо і бажаємо розвитку !

Ірина

28.05.2021

Чудовий, професійний, уважний лікар Коновалов Віталій Олександрович. Дуже вдячна за діагностику і розвіювання страхів та відміну діагнозу, поставленого в іншому місті після не дуже якісної УЗД діагностики і консультації. Лікар поетапно показав і розяснив мою ситуацію. Однозначно рекомендую!

Вікторія

28.05.2021

Дуже задоволена якістю діагностування та обслуговування. Лікар Любов Сергійовна Рєзнікова - дійсний професіонал, чуйна та інтелігентна людина. Клініка стала родинною. Рекомендую 3мед!

Світлана

01.04.2021

Щиро дякую колективу Центру за професіоналізм, чуйність, доброзичливість. Особливу вдячність висловлюю головному лікарю Любові Сергіїівні! Хочу відмітити сучасне обладнання для ультразвукового дослідження та проведення мамографії. Рекомендую всім, хто хоче отримати вірний діагноз, відвідати дану клініку. Мені дуже допомогли!

Олександр

15.03.2021

Неодноразово звертався до цього центру. Залишився задоволеним. Кваліфікація лікарів, сервіс, персонал, обладнання - на найвищому рівні. Доступні ціни. Індивідуальний підхід. Під час прийому вся увага виключно на пацієнті. Після обстеження, поки очікував результати, запропонували каву, солодощі, печиво. Велика подяка, Лікарю Резніковій Любов Сергіївні. Дуже кваліфікований лікар та діагност. Ретельно обстежує. Все зрозуміло пояснює. Що саме важливе - ставить правильний діагноз. Дуже чуйна Людина. Допомогла всіма своїми зв`язками. Однозначно рекомендую діагностичний центр 3MED.

Константин

15.02.2021

Несколько раз обращался в эту клинику. Уровнем цен, квалификацией врачей, условиями и сервисом доволен. Буду в дальнейшем пользоваться их услугами и рекомендовать друзьям.